Lakersi bolji od Wizardsa (29/2/04) - 2004-02-29

Los Angeles Lakersi su bili uspješni na gostovanju ovdje u Washingtonu protiv domaćih Wizardsa. Ekipu iz Los Angelesa ka pobjedi je predvodio odlični Kobe Bryant koji je imao dvoznamenkasti broj koševa, skokova i asistencija. Bryant je ubacio 25 poena, a centar Lakersa Shaquille O’Neal 29.

Nakon poraza kojim su prekinuli seriju od 14 pobjeda New Jersey Netsi ponovno su se vratili na pobjednički put protiv Miami Heata. No put do pobjede nije bio lak. Ekipa iz Miamia bila je tvrd orah, na poluvremenu je čak i vodila. Prevaga na strani Netsa bio je Kenyon Martin koji je odlično odigrao posljednju četvrtinu.

Orlando je, pak, pobjedio Atlanta Hawkse. Tracy McGrady je postigao 23 od svojih 30 poena u prvom dijelu utakmice no preostalih sedam pogodio je u trenucima kad je to najviše trebalo njegovoj ekipi koju je tako doveo do pobjede.

Iz tenisa vijest da je svjetski broj jedan kod tenisačica, Justine Henin Hardenne osvojila treću titulu ove godine pobjedivši na turniru Dubai Open. Henin-Hardenne je bila bolja od ruske tinejđerke, Svetlane Kuznetsove, po setovima 7-6 i 6-3.