Kiša opet prekinula US Open (2/9/02) - 2002-09-02

Vrijeme nikako ne ide na ruku sudionicima Grand Slam turnira US Open koji se igra u New Yorku. Kiša je, opet, omela odigravanje kompletnih mečeva teniskog turnira, pa se njihov nastavak očekuje danas.

Jedino je Serena Williams doslovno "zbrisala s lica zemlje" Daju Bedanovu – parazfraziramo naslov jedne od agencijskih vijesti. Evo i zašto: Igra je trajala 41 minutu, dva seta za Williamsovu, 6:1 i 6:1. Bedanova je prošlogodišnja četvrtfinalistkinja i 20-ta je nositeljica turnira.

To je bila 18. uzastopna Grand Slam pobjede za Serenu, koja je u finalu Wimbledona i Roland Garrosa pobijedila svoju sestru – Venus.

Od prekinutih susreta izdvojimo onaj izmedju Grega Rusedskog i Pete Samprasa. Rusedski je poveo 4:2 u prvom setu, kada je došlo do prekida, a Daniela Hantuchova vodi protiv Justin Henin 1:0 u setovima, dok je drugi set prekinut.