US Open: Još jedan kišni dan donosi brojne promjene rasporeda

Jučer, drugi dan zaredom kiša je prekinula mečeve na teniskom turniru US Open u New Yorku.

Izmedju prekida igre zbog kiše, prva igračica svijeta Amelie Mauresmo iz Francuske ostvarila je prednost od 6-1, 2-5 nad Njemicom Kristinom Barrois. Ostali mečevi su odgodjeni zbog vremenskih prilika. Organizatori će morati izmjeniti raspored igre za idućih nekoliko dana u nadi da će se vrijeme popraviti. Kiša je takodjer odgodila mečeve u ponedjeljak za 90 minuta.

Ljubitelji tenisa imali su priliku uživati u pobjedi 36-o godišnjeg Andrea Agassija u ponedjeljak. Legenda tenisa, koji odlazi u mirovinu nakon ovog turnira, oporavio se u ponedjeljak od izgubljeniog prvog seta i u meču koji je trajao 3 i pol sata savladao Rumunja Andrea Pavela rezultatom 6-7, 7-6, 7-6, 6-2.