NBA: Bucksi pobjedili 76erse u Philadelphiji

U sinoćnjim utakmicama NBA - profesionalne američke košarkaške lige Milwaukee Bucksi slavili su pobjedu u gostima kod Philadelphia 76ersa 88-85. Bucksi su, nakon uvjerljivog vodstva u prvom polovici utakmice i katastrofalne treće četvrtine uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist na samom kraju utakmice postigavši sedam koševa u zadnje dvije minute. Kod momčadi iz Milwaukeea T.J. Ford postigao je 24 koša, Jamaal Magloire zabilježio je 14 skokova, a Toni Kukoč nije ulazio u igru. Za 76erse Alan Iverson ubacio je 23 koša, uz pet dodavanja.

U Charlotteu, New Jersey Netsi svladali su domaće Bobcatse rezultatom 97-84. Vince Carter je za Netse ubacio 23 koša sa sedam skokova i pet dodavanja, dok je Zoran Planinić nas parketu proveo svega tri minute. Tom pobejdom, inače tisućitom u povijesti kluba, Netsi su zasjeli na čelo Atlantic grupe istočne konferencije, dok su Bobcatsi nanizali pet poraza za redom.