NBA: Milwaukee Bucks - Washington Wizards 100:97

Od sportskih vijesti - u sinoćnjem kolu NBA-a - američke profesionalne košarkaške lige momčad Milwaukee Bucksa svladala je gostujuće Washingtonske Wizardse s rezultatom 100-97. Pobjedi Bucksa najviše je pridonio Michael Redd s 24 koša među kojim je i onaj koji je odlučio pobjednika 19 sekundi prije kraja utakmice. Toni Kukoč je na parketu proveo 21 minutu uz učinak od 10 koševa, pet dodavanja i dva skoka. Tom su pobjedom Bucksi prekinuli niz od četiri poraza za redom te sačuvali sedmo mjesto u Istočnoj skupini, dok su Wizardsi nakon četiri uzastopna poraza još uvijek peti ali samo s jednom pobjedom više od Pacersa i Bucksa.

U Detroitu, domaći su Pistonsi svladali Cleveland Cavalierse rezultatom 96-73, približivši se tako na samo jednu pobjedu iza San Antonio Spursa u borbi za prednost domaćeg terena tijekom cijelog doigravanja. Utakmica je bila izjednačena sve do pred kraj treće četvrtine kada je igru napustio najbolji igrač Cavaliersa LeBron James zbog uganuća gležnja. Cleveland je već osigurao doigravanje, uz Detroit, New Jersey i Miami na Istoku gdje će se rasplet borbe za preostala četiri mjesta najvjerojatnije čekati do zadnjeg kola regularnog dijela sezone.