NBA: Heat bolji od Netsa (4/11/04) - 2004-11-04

U NBA ligi sinoć se igralo čak 13 utakmica. Orlando Magic teško je svladao Milwaukee Buckse 93-92 na domaćem parketu. Magic je započeo novu eru bez Tracya McGradya koji je prešao u Houston Rocketse no za ekipu Orlanda prvi put u dvije godine nastupio je Grant Hill koji je postigao 20 poena. U redovima Bucksa Toni Kukoč je igrao 21 minutu, a zabilježio je šest koševa.

Houston je, pak, zabilježio i drugi poraz na početku sezone, ovaj put od Toronto Raptorsa koji su bili predvođenima Jalenom Roseom i Vinceom Carterom. Pacersima su trebala dva produžetka za pobjedu nad Cleveland Cavaliersima, a rezultatski neizvjesno bilo je i u utakmici Philadelphije i Celticsa, rezultat 98-95 za 76erse.

Miami nije imao problema s New Jersey Netsima za koje je, pak, dobro odigrao Zoran Planinić, 21 minuta na parketu, 11 koševa uz dobar postotak ubačaja. Washington Wizardsi su svladali Grizlije iz Memphisa dok je Minesotta bila bolja od New Yorka 99-93.