U Linzu - finale Mauresmo i Bovine (31/10/04) - 2004-10-31

Svjetska tenisacica broj dva – Francuskinja Amelie Mauresmo - dospjela je u finale austrijskog Linz Open-a pobjedom nad Jelenom Jankovic iz Srbije i Crne Gore. Finalni rezultat je 2-1 nakon sto je Jelena Jankovic povela u prvom setu s 4-6. Treci i cetvrti set bili su u znaku Mauresmo koja je ostvarila rezultat 6-3 i 6-1. Pobjedi je donekle doprinijela i ozljeda desne ruke Jelene Jankovic koja je na kraju drugog seta primila lijecnicku pomoc. Amelie Mauresmo ce u danasnjem finalu igrati protiv Ruskinje Elene Bovine koja je do finala dosla pobjedom nad sunarodnjakinjom Nadiom Petrovom s 2-1.

Na SEAT Open-u u Luxemburgu takodjer su poznata imena finalistica. Druga nositeljica turnira, Australka Alicia Molik pobijedila je u polufinalnom susretu bez vecih napora Talijanku Silviju Farinu s 2-0. U drugom susretu polufinala, Dinara Safina iz Rusije savladala je Anabel Medina Garrigues iz Spanjolske s 2-1. Finalni mec na rasporedu je danas.