Timberwolvesi protiv Lakersa izjednačili na 1-1 u dobijenim utakmicama (24/5/04) - 2004-05-24

U finalu doigravanja zapadne skupine NBA-a, Minnesota Timberwolves pobjedili su Los Angeles Lakerse 89-71, izjednačiviši rezulat u dobijenim utakmicama na 1-1. Kod Timberwolvesa najbolji je, po običaju, bio Kevin Garnett s 24 poena i 11 skokova. Latrell Sprewell je postigao 17 poena dok je Sam Casell napustio parket već u prvoj minuti utakmice zbog ozljede leđa. Među Lakersima prednjačio je Kobe Bryant s 27 poena. Utakmica rezultatski nije bila zanimljiva, Timberwolvesi su vodili skoro od samog početka, međutim u zadnjoj četvrtini dodjeljeno je čak sedam tehničkih prekršaja, a Karl Malone je isključen iz igre. Sljedeća se utakmica igra u utorak u Los Angelesu.