Linkovi

New Jersey Netsi protiv Detroit Pistonsa izjednačili rezultat na 2-2 (12/5/04) - 2004-05-12

U utakmici polufinala doigravanja istočne skupine NBA-a, New Jersey Netsi su pobjedili Detroit Pistonse rezultatom 94-79, te izjednačili rezultat u dobijenim utakmicama na 2-2. Branič Netsa Jason Kidd odigrao je do sad najbolju utakmicu ovogodišnjeg doigravanja postigavši takozvani triple-double: 22 poena, 10 skokova i 11 dodavanja. Pistonsi su držali rezultatski priključak u prvoj polovici utakmice, da bi se u trećoj četvrtini Netsi odvojili postigavši 30 poena. Kod Pistonsa istakli su se Richard Hamilton, ujedno i najbolji strijelac utakmice s 30 poena, te Ben Wallace s 15 skokova. U redovima Netsa Zoran Planinić je u igri proveo samo dvije minute. Sljedeća se utakmica igra u Detroitu u petak.