Nove pobjede Netsa nad Knicksima i Pacersa protiv Celticsa (21/4/04) - 2004-04-21

New Jersey Netsi nanijeli su i drugi poraz svojim susjedima, New York Knicksima. Udarna snaga Netsa i ovaj put bila je osovina Jason Kidd – Kenyon Martin. No za razliku od prve utakmice koja je također pripala ekipi iz New Jerseya sinoćnja utakmica bila je rezultatski nešto neizvjesnija.

Neizvjesnije je bilo u drugom ogledu Indiana Pacersa i Boston Celticsa. Na kraju, međutim, Celticsi su ipak pokleknuli pred najuvjerljivijom ekipom iz regularnog dijela sezone. Rezultat 89 - 77. U ovim trenucima sastaju se Sacramento Kingsi i Dallas Mavericksi. Podsjetimo, prva utakmica pripala je Kingsima.

Nogomet. Monaco je napravio pravi podvig u prvoj utakmici Lige prvaka protiv Chelsea iako je veći dio drugog poluvremena igrao s igračem manje Monaco je, naime, na domaćem terenu pobjedio s 3-1, a prvi pogodak za Monaco postigao je hrvatski reprezentativac Dado Pršo. Chelsea je izjednačila golom Hernanda Crespa no pogocima pred kraj utakmice, u 77. i 83. minuti, Monaco je stvorio dobru zalihu pred uzvrat u Londonu.

Iz Buenos Airesa vijest da će Diego Maradona ostati u bolnici još neko vrijeme. Njegovo stanje liječnici ocjenjuju delikatnim. Nekadašnji najbolji nogometaš svijeta priključen je na respirator, a lijekovi za srce i upalu pluća daju rezultata, priopćeno je iz tamošnje bolnice u koju je primljen u nedjelju. Liječnici su kazali, također, da Maradonin hitan dolazak u bolnicu nema veze s narkoticima, ali nisu komentirali u čemu je problem. Poznato je da Maradona godinama konzumira kokain, a nedavno je bio i na rehabilitaciji na Kubi.