Utah Jazz posustaje u borbi za ulazak u doigravanje (9/4/04) - 2004-04-09

Momčad Utah Jazz se bori za osmo, posljednje mjesto u doigravanju zapadne skupine, međutim sinoć su poraženi od strane Dallas Mavericksa rezultatom 117-94. Najbolji igrač utakmice bio je Dirk Nowitzki s 27 poena. Gordan Giriček je za Jazz postigao 11 poena s dva skoka i dva dodavanja. Ostala dva suparnika Jazza u borbi za doigravanje, Houston Rockets i Denver Nuggets imaju pola utakmice prednosti, a do kraja regularnog dijela sezone ostala su još četiri kola.

New Jersey Nets pobjedili su Orlando Magic rezultatom 101-81. Utakmica je bila izjednačena sve do zadnje četvrtine kad je Richard Jefferson preuzeo igru u svoje ruke postigavši 11 poena za redom. Zoran Planinić igrao je devet minuta postigavši dva poena, s tri skoka i dva dodavanja.