Odlična igra Bucksa u Milwaukeeju (8/4/04) - 2004-04-08

Milwaukee Bucksi pobijedili su na domaćem terenu Washington Wizardse sa 116-107. I dok se Bucksi pripremaju za doigravanje, Wizardsi, kako se čini, uspijevaju samo pronaći nove načine da izgube utakmicu. Toni Kukoč je igrao 31 minutu, a za to vrijeme je dao 22 koša uz 12 skokova i sedam asistencija. Iako su u drugo poluvrijeme ušli s prednošću od 12 koševa, do kraja susreta obrana im se - jednostavno raspala. U presudnom trenutku, Kukoč je dao koš kojim su njegovi Bucksi poveli sa 104-100, nakon čega prednost više nisu ispuštali do kraja utakmice.

Nakon što su osigurali nastup u doigravanju, košarkaši Miami Heata počeli su – i igrati kao da su već u završnici sezone. Sinoć su ubilježili desetu uzastopnu pobjedu na domaćem terenu svladavši Boston Celticse sa 104-101. Miami je, podsjetimo, izgubio prvih sedam susreta sezona i 15 od prvih dvadesetih utakmica i činilo se da neće uspjeti ući u doigravanja. Iako su sinoć u jednom trenutku izgubili prednost od 14 poena, uspjeli su preživjeti dvije potencijalno vrlo opasne trice Paula Piercea i Chuckya Atkinsa u posljednjim sekundama susreta.

Chicago Bullsi izgubili su u gostima od New York Knicksa sa 82-96. Knicksi su, očito u dobroj formi, što dokazuje i činjenica da su se po prvi put u zadnje tri godine konačno plasirali u doigravanje.

Indiana Pacersi pobijedili su Memphis Raptorse sa 94-90.