Linkovi

Bucksi bolji od Netsa (7/4/04) - 2004-04-07

Milwaukee Bucksi odličnom su igrom slvaldali u gostima New Jersey Netse i tako pokvarili povratak Jasona Kidda na parket. Rezultat: 103-98 za Buckse. Nakon izbivanja od devet utakmica zbog ozljede koljena, Kidd je u 21 minutu igre dao 9 koševa uz pet asistencija. Među njegovim kolegama, posebno su dobro igrali Rodney Rogers s 26, te Richard Jefferson s 25 koševa. Zoran Planinić proveo je utakmicu na klupi, dok je na strani Bucksa Toni Kukoč u 19 minuta igre dao 7 koševa, uz 3 skoka i 2 asistencije.

U Clevelandu, Jalen Rose gotovo je dokrajčio nade Cavaliersa da će se plasirati u doigravanje. Rose je tricom ubačenom šest stotinki prije zvuka sirene, doveo svoje Toronto Raptorse do tijesne pobjede od 87-86. Cavaliersi sada zaostaju za tri boda za Boston Celtcsima i imaju devet poraza u deset utakmica.

Philadelphia 76ersi svladali su Atlanta Hawkse u produžetku sa 103-100. Na strani Hawksa, Željko Rebrača nije igrao. Detroit Pistonsi su na domaćem terenu svladali Orlando Magic sa 102-86, uglavnom zahvaljujući odličnoj igri Rasheeda Wallacea, koji je dao 17 koševa, uz 11 skokova i četiri blokade. Orlandu je to bio jedanaesti uzastopni poraz. New York Knicksi su izgubili u Indianapolisu sa 86-107. na strani pobjednika posebno je dobro igrao Ron Artest, inače rodom iz New Yorka, koji je za Indianu dao 26 koševa.