Schumacheru prva startna pozicija u Maleziji (21/3/04) - 2004-03-21

Danas se vozi Velika nagrada Malezije u natjecanju Formule jedan. po 57 put u karijeri s prvog mjesta startat će Nijemac Michael Schumacher na Ferrariju. Schumacher je ponovno bio veoma uvjerljiv što nagovještava njegov juriš na drugu ovesezonsku pobjedu. Drugo startno vrijeme ostvario je Australac Mark Webber na Jaguraru, a s trećeg mjesta startat će drugi vozač Ferrarija, Rubens Barichello. Podsjetimo, prije dva tjedna na Velikoj nagradi Australije prve dvije pozicije pripale su vozačima Ferrarija.

NBA liga. Miami Heat razbio je Philadelphia 76erse 101 – 69 potisnuvši ih dalje od doigravanja. U posljednjoj četvrtini Miami je ubacio čak 30 poena nanijevši 76ersima najteži poraz sezone. Dwayne Wade i Eddie Jones predvodili su Heat do pobjede sa po 17 koševa. Pobjedom nad Atlantom, 87 – 81, Utah Jazz približio se pak doigravanju. Naime, ekipa iz Utah izjednačila se na osmom mjestu s Denverom. Valja napomenuti da Jazz nije propustio niti jedno doigravanje od 1983. godine. Raja Bell i Andrei Kirilenko postigli su po 18 poena. Gordan Giriček ubacio je sedam koševa za 18 minuta provedenih na parketu.

Veoma neizvjesno bilo je u utakmici između Indiana Pacersa i Memphis Grizzliesa. Na kraju je slavila ekipa iz Memphisa s 99 – 95. Bullsi su, pak, nadigrali New York Knickse 87 – 81. Eddie Curry i Jamal Crawford ubacili su po 25 koševa za Bullse.