Linkovi

New Jersey Netsi nadmoćni nad  Sacramento Kingsima (17/3/04) - 2004-03-17

U NBA je od sinoćnjih utakmica najviše pažnje privukla pobjeda New Jersey Netsa nad vodećom ekipom Zapadne konferencije, Sacramento Kings s vrlo uvjerljivih 94 prema 77. U pojedinim trenucima utakmice, Netsi su vodili i sa po 30 koševa razlike. Najbolji strijelci u Netsima: Kerry Kittles s 24, Rodney Rogers s 20 i Richard Jefferson s 19 pogodaka. Jason Kidd je imao samo 4 pogotka, ali i 13 asistencija. Zoran Planinić je igrao samo dvije minute, ali bez konkretnog učinka. Kod Kingsa, Mike Bibby je dao 17 pogodaka, Chris Webber 15, a Peja Stojaković 11. U Milwaukeeju, Portland Trailblazersi svladali su domaće Buckse sa 100-99. Toni Kukoč igrao je 19 minuta, uz četiri koša, pet skokova i tri asistencije.

Na teniskom turniru Pacific Life u Indian Wellsu, prvi nositelj Roger Federer, Ignacio Chela i Lindsay Davenport glatko su se plasirali u četvrtfinale, porazivši Mardyja Fisha, Tommyja Haasa, odnosno Meghann Shaughnessy.

Na teniskim terenima možda čak i šest tjedana neće biti Kim Clijsters zbog puknute tetive u lijevom zglobu šake, ozljede zbog koje je odustala od daljnjeg natjecanja na turniru u Indian Wellsu. Mladu Belgijanku brine da se neće stići pripremiti za meč Fed Cupa, u kojemu Belgija dočekuje izabranice Hrvatske, u Breeju, 24. i 25. travnja.

Na terene se, međutim, nakon osmomjesečnog izbivanja, slijedeći tjedan vraća serena Williams. Ona nije odigrala niti jedan meč od pobjede na Wimbledonu, nakon koje je operirala koljeno. Do tada, tijekom 2003, ona je pobijedila u 38, a izgubila samo 3 meča. Kako je najavila, igrat će praktički svaki tjedan na nekom od predstojećih turnira, a također će biti u američkoj Fed Cup reprezentaciji, koja gostuje u Sloveniji, u travnju.