Indiana bolja od Utah (23/2/04) - 2004-02-23

U drugom nastupu za Utah Jazz Gordan Giriček je pružio dobru partiju. Za 22 minute postigao je devet poena, imao je osam skokova te tri asistencije. Međutim, u prilično izjednačenoj utakmici Indiana se odljepila u posljednjoj četvrtini te odnijela pobjedu 94 – 80. Kukočev Milwaukee uvjerljivo je svladao Washington Wizardse. Toni Kukoč je za 15 minuta na parketu postigao četiri pogotka.

Zanimljivo je bilo u Minneapolisu gdje su domaći Timberwolvesi poraženi u posljednjim trenucima utakmice sa San Antonio Spursima prekidajući tako niz od pet pobjeda. Za Minesottu su bili kobni Tony Parker i Tim Duncan. Sacramento Kingsi su svladali Toronto Raptorse, a Cleveland Cavaliersi su slavili protiv Knicksa usred Madison Square Gardena.

Tenis. Lleyton Hewitt pobjednik je turnira u Rotterdamu. Australski tenisač bio je bolji od Juana Carlosa Ferrea kojeg je svladao u tri seta, 6-7, 7-5 i 6-4. Ovom pobjedom Hewit je šesti na ljestvici najboljih igrača svijeta, a bogatiji je za 204 tisueće dolara. Dobar poklon za 23. rođendan koji slavi sutra. Kod tenisačica...Kim Clijsters osvojila je prvu titulu u svojoj zemlji. U finalu turnira u Antwerpenu Clijsters je pobjedila Talijanku Silviu Farinu Eliu s uvjerljivih 6-3 i 6-0.