Netsima 12 pobjeda zaredom (21/2/04) - 2004-02-21

Nakon prelaska u Utah Jazz Gordan Giriček nije se naigrao. Na parketu je proveo svega dvije minute, a svoj prvi nastup za novi klub okončao je bez pogotka. Međutim, njegova eksipa slavila je uvjerljivu pobjedu protiv New York Knicksa. New Jersey Netsi su ostvarili svoju 12 pobjedu zaredom, ovaj put nadigrali su Toronto Raptorse.

Cleveland Cavaliers su pobjedili prvake, San Antonio Spurse koji su u posljednjoj minuti početnički griješili što ih je koštalo pobjede. Orlando Magic svladao je Denver Nugettse, a najuvjerljiviju pomoć sinoć zabilježio je Miami Heat nad Atlanta Hawksima, 125 – 92. Dodajmo ovome da su Detorit Pistonsi izgubili od Minesotta Timbervolwesa unatoč pojačanju koje su dobili u vidu Rasheeda Wallacea.

NBA je, u međuvremenu, objavila da je branič Lakersa, Gary Payton kažnjen s 15 tisuća, a Speedy Claxton iz Golden State Warriorsa sa sedam i pol tisuća dolara. Dvojica su se, podsjetimo, potukli u trećoj četvrtini utakmice između Lakersa i Warriorsa održanoj u srijedu.