Mavericksi uvjerljivi protiv Lakersa (23/1/04) - 2004-01-23

Sinoć su u NBA ligi Sacramento Kingsi svladali Cleveland Cavalierse 95 – 89. Najbolji igrač utakmice bio je Predrag Stojaković koji je postigao 37 poena, od čega čak 27 u drugom poluvremenu. Cavaliersi su bili oslabljeni neigranjem LeBrona Jamesa koji je ozljedio gležanj desne noge. Dallas Mavericksi su, pak, nadigrali Los Angeles Lakerse. Rezultat 106-87.

Na Otvorenom prvenstvu Australije u tenisu u tijeku je dosta mečeva. Od onih koji su završeni izdvajamo pobjedu Rusa Marata Safina nad Amerikancem Toddom Martinom, u pet setova. Martin je vodio s 2-1, a potom je četvrti set izgubio sa 6-0, a na kraju i meč. Drugi Amerikanac, James Blake nije imao problema s Francuzom Olivierom Patienceom kojeg je svladao s 3-0 u setovima.

Nakon Intera, Lazia i Juventusa plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Milan. Europski prvak preskočio je Romu upisavši dvije pobjede 2:1. Prvu na stadionu San Siro, a drugu u uzvratu u Rimu. Strijelci za goste bili su Nesta i Tomasson, dok je pogodak za Romu postigao Mancini. Milan je tako u samo petnaestak dana tri puta pobijedio Romu, dva put u kupu i jednom u prvenstvu. U polufinalu će igrati Inter i Juventus, te Milan i Lazio.