Bucksi lako do pobjede nad Wizardsima (5/1/04) - 2004-01-05

Milwaukee Bucksi sinoć su lakoćom porazili Washington Wizardse sa 100:94. Michael Redd za Milwaukee je ubacio 18 od ukupno 27 koševa u drugom poluvremenu utakmice, Tim Thomas imao je 23 poena. Toni Kukoč je na parketu bio samo 13 minuta u kojih je postigao 6 ubačaja. Inače Reddov prosjek po broju ubačaja u zadnjih 6 utakmica je 23,2 bodova. Što se Washington Wizardsa tiče, oni izgleda da u zadnje vrijeme nemaju sreće, naime, ta je momčad izgubila 6 od posljednjih 7 utakmica.

Nakon što je propustio 10 utakmica radi ozljede koljena, zvijezda Philadalphia 76-ersa Allen Iverson danas će najvjerojatnije ponovno biti u akciji. “Nisam se sto posto oporavio", rekao je Iverson, “no mislim da sam se dovoljno oporavio da se vratim na teren. Ovaj najbolji igrač NBA lige po broju ubačaja jučer je bio na treningu sa svojom momčadi po prvi put otkad su Sixersi otputovali na 5 utakmica u goste. Trener Randy Ayers ističe da će Iverson biti pažljivo promatran u današnjem dvoboju s Milwaukee Bucksima, a njegova zabrinutost oko zdravstvenog stanja ovog igrača potkrijepljena je činjenicom da su Sixersi bez Iversona dobili samo 3 od 7 utakmica, odnosno samo jednu utakmicu od 4 odigranih u gostima i to prekjučerašnju nad San Antonio Spursima.