Na Legg-Masonu izgubili i Agassi i Roddick (3/8/03) - 2003-08-03

Na teniskom turniru Legg-Mason Classic, u Washingtonu, oba favorita, Andre Agassi i Andy Roddick dozvolili su da ih, nakon dobijenog prvog seta, protivnici iznenade i preokrenu meč u svoju korist. Agassija je pobijedio Čileanac Fernando Gonzales, koji je u četvrtak eliminirao Marija Ančića, a nakon njega, u petak, i Maxa Mirnyja. Roddicka je nadvladao Tim Henman, koji je prethodnog dana eliminirao Paradorna Srichaphana.

Kad smo već kod tenisa, tu je i vijest da Serena Williams neće igrati na posljednjem Grand Slam turniru ove sezone, US Open. Sereni je operirano koljeno i bit će izvan teniskih terena oko osam tjedana. Problem je bilo djelomično puknuće tetive mišića kvadricepsa lijeve noge.

Nogomet! Prva utakmica Davida Beckhama u dresu Real Madrida napravila je Peking nogometnim središtem svijeta - jučerašnja utakmica Reala protiv ekipe kineskih nogometnih zvijezda bila je najgledaniji športski događaj u povijesti te zemlje: uz 65 tisuća gledatelja na stadionu, utakmicu je pratilo nekoliko stotina milijuna televizijskih gledatelja. Bez obzira na poraz domaćih, publika je bila presretna: Beckham, inače kapetan engleske reprezentacije i suprug bivše članice Spice Girls, na terenu je igrao 75 minuta i odveo svoju ekipu u pobjedu sa 4-0.