Linkovi

Bucksi protiv Netsa poravnali rezultat na 2-2  (27/4/03) - 2003-04-27

Sinoć su na rasporedu bile tri utakmice prvog kruga doigravanja NBA-a. Milvaukee Bucksi su u produžetku pobjedili New Jersey Netse rezultatom 119-114 i time izjednačili ukupni rezultat na 2-2 po dobivenim utakmicama. Šest i pol minuta prije kraja regularnog dijela, Bucksi su imali 14 koševa prednosti. No, onda su jednostavno stali i do kraja utakmice postigli svega jedan poen. U produžetku rezultat je bio izjednačen sve do minutu i pol prije kraja, kad su Toni Kukoč i Michael Redd ubacili trice s kojima su Bucksi stekli prednost koju su održali do kraja. Kod Bucksa, čak su četvrorica igrača postigla preko dvadeset koševa, a najbolji strijelac bio je Toni Kukoč s 23 ubačaja. Recimo i to da je Kukoč inače proglašen za najboljeg igrača Bucksa za mjesec travanj. Slijedeća, peta utakmica po redu igra se u utorak u New Jerseyu.

U drugoj utakmici današnjeg programa New Orleans Hornetsi su pobjedili Philadelphia 76erse rezultatom 99-85. Hornetsi su igrali bez svog najboljeg strijelca, ozlijeđenog Jamala Mashburna čiju je ulogu preuzeo Baron Davis s 28 ubačenih koševa. Utakmica je bila izjednačena do posljednje četvrtine kada su se Hornetsi uspjeli odvojiti zahvaljujući koševima Davisa i Jerome Mosia. Najboljeg igrača 76ersa Allana Ivesona šut nije išao, postigao je 28 poena uz 19 promašaja. Sljedeća utakmica se igra u ponedjeljak, također u New Orleansu. 76ersi vode 2-1 u dobivenim utakmicama.

Utakmica Utah Jazz-Sacramento Kings završila je pobjedom Jazza 107-104 koji su time smanjili vodstvo Kingsa u dobivenim utakmicama na 2-1.