Treća pobjeda za redom Milwaukee Bucksa (14/4/03) - 2003-04-14

Milwaukee Bucksi su ponovno pobijedili. Ovog puta vrlo dobru momčad Indiana Pacersa rezultatom 107:98. Najučinkoviti igrač kod pobjednika bio je Sam Cassell s 34 poena. Toni Kukoč je, ponovno bio odličan. Proveo je u igri 27 minuta uz učinak od 17 koševa, četiri skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

U Portlandu smo gledali lijepu pobjedu domaće ekipe nad aktualnim prvacima Los Angeles Lakersima. Rezultat 101:99. Radost je domaćinu donio Rasheed Wallace s tricom ubačenom četiri sekunde prije kraja. Tako se u Zapadnoj konferenciji produžava neizvjesnost kome će pripasti četvrta pozicija na početku doigravanja. Naime, Lakersi, Portland i Minnesota imaju isti broj poraza i isti broj bodova.

New Orlenas Hornets su u Philadeplhiji nadigrali domaće 76erse. Igrač utakmice bio je Jamal Mashburn s 27 poena, ali i s odlučujućim košem za pobjedu. Iverson je imao 30 poena i 10 asistencija. U Miamiu su igrači Boston Celticsa, Paul Pierce i Antoine Walker, zapečatili sudbinu domaće ekipe. U Minneapolisu je briljirao Wally Szczerbiak s 44 koša u pobjedi domaćih Timberwolvesa nad gostima iz Chicaga. Sjajno je, kao i obično, igrao i Kevin Garnett s 14 poena, 19 skokova i sedam asistencija. Roy Hudson je zabilježio čak 14 asistencija. Za poražene Bullse 11 je minuta igrao hrvatski košarkaš Dalibor Bagarić. Učinak – bez poena uz jedan skok.

Posljednji susret je odigran u Phoenixu gdje su domaći Sunsi pobijedili San Antonio Spurse koji, prije ove utakmice, nisu znali za poraz u čak 11 susreta. Najzaslužniji za pobjedu domaćina bili su Shawn Marion i Stephon Marbury i ne samo da je Phoenix pobijedio izvrsne Spurse nego im je ova pobjeda i osigurala plasman u doigravanje.