U Indian Wellsu, finale između Clijsters i Davenport (16/3/03) - 2003-03-16

Na ATP teniskom turniru u Indiana Wellsu, prvi igrač svijeta Lleyton Hewitt izborio je finale pobjedom u dva seta nad Vinceom Spadeom kojem je ovo bila dobra šansa da nakon 10 godina profesionalnog igranja konačno ostvari plasman u finale i možda osvoji naslov. Ipak, ostaje mu da sačeka neku drugu priliku, a Hewittu da sačeka pobjednika iz drugog polufinalnog meča, koji je još u tijeku, između Gustava Kuertena i Rainera Schuettlera.

Na čekanju je i Jennifer Capriati u ženskoj konkurenciji. Ali posve dručijem čekanju od Hewitta. Naime, u posljednjih četrnaest mjeseci Capriati nije osvojila ništa. Polufinale na ovom turniru je bio njen najbolji ovogodišnji rezultat. Tu ju je pričekala Lindsay Davenport i pobijedila u 3 seta: 6-4, 4-6, 6-4. Tako, Capriati ide kući, a Davenport se u finalu sastaje sa trećom igračicom svijeta Belgijankom Kim Clijsters.