Ozljeda Gorana Ivaniševića na Dubai Openu (25/2/03) - 2003-02-25

Na teniskom turniru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima – Dubai Openu, branitelj prošlogodišnjeg naslova, Francuz Fabrice Santoro ostvario je prolaz u drugo kolo turnira pobjedivši Stefana Koubeka iz Austrije s 2-1. Treći nositelj turnira, češki tenisač Jiri Novak pobijedio je Slovaka Dominika Hrbatya također s 2-1. Hrvatski tenisač, Goran Ivanišević morao je predati svoj meč protiv Rusa Andreia Stoliarova poslije samo 44 minute igre, kada je ozlijedio desno koljeno. U trenutku prekida rezultat je bio neriješen 6-6.

U posljednjem kolu NBA lige Houston Rocketsi su pobijedili Boston Celticse rezultatom 101-95. Za pobjednički sastav najviše koševa je ubacio Steve Francis – 33 uz po 9 skokova i 9 asistencija. U Memphisu, domaći Grizzliesi su ugostili ekipu Utah Jazza i pobijedili s 103-92. Igrači Minnesota Timberwolvesa su u utakmici s Milwaukee Bucksima slavili rezultatom 117-114. Za Buckse je nastupio i Toni Kukoč koji je za 30 minuta igre postigao 16 koševa te 9 skokova i 5 asistencija. Phoenix Sunsi su izgubili od Chicago Bullsa sa 87-90, a Golden State Warriorsi su pobijedili sastav Denver Nuggetsa s 94-89. Utakmica Detroita Pistonsa i Seattle SuperSonicsa završena je pobjedom domaćih SuperSonicsa s 86-79.