Poraz Sacramenta, pobjeda Portlanda (6/2/03) - 2003-02-06

U posljednjem kolu NBA lige Houston Rocketsi su izgubili od Cleveland Cavaliersa rezultatom 102-105. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač poraženih Rocketsa Maurice Taylor koji je za 33 minute igre postigao 30 koševa, uz koje je dodao 5 skokova i 2 asistencije. Seattle SuperSonicsi su u gostima poraženi od sastava Boston Celticsa s 74-114. Za pobjednike najveći učinak ostvario je Paul Pierce- 26 koševa te 8 skokova i 6 asistencija. Bruno Šundov je zaigrao samo dvije minute i postigao 3 koša uz jednu asistenciju. Kod Seattla vodeći po broju ubačaja bio je Rashard Lewis s 15 koševa, dok ga je slijedio Gary Payton s 14.

New Jersey Netsi su pobijedili u gostima Philadelphiu 76erse rezultatom 111-85, dok su L.A. Clippersi izgubili od Detroit Pistonsa s 80-89. Najbolji igrač susreta bio je Mehmet Okur iz Pistonsa s 19 koševa i najvećim brojem skokova - 11.

Portland Trail Blazersi su pobijedili sastav Miami Heata rezultatom 101-87. Kod Portlanda Scottie Pippen je ubacio 26 koševa, uz 6 skokova i 4 asistencije, a kod Miamia najbolji je bio Eddie Jones s 20 koševa. Najviše skokova imao je Brian Grant iz Miamia- 14.

Sacramento Kingsi su za protivnika imali ekipu New Orleans Hornetsa i izgubili s 84-108. Susret Memphis Grizzliesa i Utah Jazza je završio pobjedom Utah-e s 105-84. San Antonio Spursi su pobijedili Golden State Warriorse s 103-99.