Wizardsima i šesti uzastopni poraz (1/12/02) - 2002-12-01

U devet utakmica tek završenog kola NBA lige osim pobjede New York Knicksa nad New Orleans Hornetsima i to u produžecima nije bilo iznenađenja. Washington Wizardsi su igrali s Philadelphiom i ubilježili svoj šesti uzastopni poraz. Michael Jordan je po prvi puta u ovoj sezoni bio u početnoj petorci. Imao je 16 koševa u 37 minuta i posljednju loptu. Mogao je odlučiti, ali to nije onaj stari Jordan. Na kraju su 76ersi slavili svoju sedmu uzastopnu pobjedu. Rezultat: 95-94.

Pomlađena ekipa Miami Heata igra sve bolje. Pobjeda nad Cleveland Cavaliersima sa 85-79. Chicago Bulls kao i obično gube. Istina, nitko se boljem i nije nadao u meču protiv najbolje momčadi NBA lige Dallas Mavericksa. Rezultat: 103-90 za Dallas.

Kada Malone ne igra dobro, loše se piše i Utah Jazzu. Tek sedam poena u meču protiv San Antonio Spursa. Zato je išlo Stephena Jacksona, bek Spursa. Sa 17 koševa on je bio prvi strijelac meča. Ovaj mladi igrač je, naime, manje poznat i američkim ljubiteljima košarke. Dok je igrao na sveučilištu, stručnjaci su mu predviđali sjajnu budućnost. Međutim, na draftu ga nitko nije uzeo, a onda se dogodila i tragedija. Njegov brat je, naime, misteriozno ubijen. Jackson je jedno vrijeme čak i prestao igrati košarku, da bi nakon pauze zaigrao, nećete vjerovati, u ligi Venecuele. Prije tri godine našao se u New Jersey Netsima. Prošle godine je prešao u San Antonio ali zbog ozljede nije igrao. Ovu sezonu je počeo odlično i već je nekoliko puta bio u startnoj petorci. Specijalnost su mu vrlo atraktivna, ali uspjela, dodavanja, te trice.

Milwaukee Bucksi bili su bolji od Detroit Pistonsa. Rezultat 109-86. Toni Kukoč je proveo na parketu 19 minuta - dva koša, pet skokova, šest asistencija.