Kukoč pomogao u pobjedi Bucksa nad Bullsima s 12 asistencija (14/11/02) - 2002-11-14

Toni Kukoč je sa čak 12 asistencija odigrao značajnu ulogu u pobjedi Milwaukee Bucksa nad njegovom bivšom ekipom Chicago Bullsima sa 108-101. Bucksi su poveli s 25 koševa razlike, ali su u trećoj četvrtini Bullsi preuzeli prednost sa 90-89. Toni je završio utakmicu sa samo pet poena, nakon što je od jedanaest lopti upućenih prema košu, uspio ubaciti samo dvije. Nije bio bolje sreće ni s tricama - u 35 minuta igre, ubacio je samo jednu od osam pokušanih. Ipak, imao je i šest skokova i tri otete lopte.

Od ostalih rezultata: Boston Celticsi su pobijedili Philadelphia Sixerse sa 91-81, New Jersey Nets San Antonio Spurse sa 91-82, Dallas Mavericks - Cleveland Cavalierse 103-99, New Orleans Hornets Minnessota Timberwolvese 102-98, Sacramento Kingsi - Golden State Warriorse 104-93 i Phoenix Sunsi - Denver Nuggetse sa 75-72.

Dalibor Bagarić koji nastupa za Bullse, te Bruno Šundov u redovima Celticsa jučer nisu ulazili u igru.