Dallas Mavericksi postigli novi rekord NBA lige - 58 pobjeda i samo 11 poraza

Dallas Mavericksi su jučerašnjom pobjedom nad Atlanta Hawksima od 104:97 postigli novi rekord u NBA ligi s ukupnim brojem pobjeda 58 i samo 11 poraza. Inače ovo je Mavericksima bila šesta uzastopna pobjeda. Dirk Nowitzki i Josh Howard su postigli po 28 koševa svaki za Dallas, dok je Jason Terry postigao 15 od svojih ukupno 27 koševa u posljednjoj četvrtini utakmice. Od drugih rezultata recimo da su Chicago Bullsi savladali Indiana Pacersa 92:90.

U Minneapolisu je zakucavanje Kevina Garnetta s pet metara udaljenosti od koša u posljednjim sekundama utakmice osiguralo Timberwolvsima pobjedu nad Portland Trail Blazersima od 94:93. Garnett je inače postigao 22 koša i imao devet uspješnih skokova. Sacramento Kingsi su savladali Phoenix Sunse da 107:100. Mike Bibby postigao je rekord svoje karijere ubacivši 37 koševa za Sacramento. Postigao je i 9 trica, od čega dvije u posljednje dvije minute utakmice. U Milwaukeeju su gostujući Detroit Pistonsi savladali Buckse sa 121:95