Linkovi

Washington Wizards porazili Orlando Magic

U Washingtonskom centru MCI, pred nešto više od 14 tisuća gledatelja, domaći su Wizardsi pobijedili gostujući Orlando Magic s 94-82. Vodeći strijelac večeri bio je Gilbert Arenas koji je za domaćine postigao 23 koša uz koje je dodao osam asistencija i tri skoka. Kod Orlanda najveći učinak postigao je DeShawn Stevenson s 20 ubačaja. U redovima Orlando Magica nastupio je i hrvatski košarkaš Mario Kasun koji je za sedam minuta igre postigao dva pogotka te ostvario tri skoka.

U Clevelendu, još jedan poraz gostiju. Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks 89-86. Najbolji igrač večeri, a ujedno i Clevelenda, još jednom je bio LeBron James s 22 koša, 12 asistencija i devet skokova. Kod Milwaukeeja je nastupio i Toni Kukoč koji je za svojih pet minuta provedenih na parketu uspio ubaciti pet koševa te ostvariti i tri skoka.

Evo i nekoliko ostalih rezultata: Boston Celtics - Miami Heat 98-114, Houston Rockets – Philadelphia 76ers 87-81, New Jersey Nets – New Orleans Hornets 99-91.