Davis Cup: Slovačka - Hrvatska 1:1

U današnji meč parova u Bratislavi Hrvatska i Slovačka ulaze izjednačeni 1-1. Podsjetimo, prvi bod Hrvatskoj u finalu Davis Cupa donio je Ivan Ljubičić pobjedom nad Karolom Kučerom. To je bila 13-ta uzastopna pobjeda Ljubičića u Davis Cupu.

Rezultat je izjednačio Dominik Hrbaty svladavši Maria Ančića u četiri seta. Hrvatski par Ljubičić-Ančić danas će odmjeriti snage s Karolom Beckom i Mihailom Mertinakom. Karol Kučera možda će zamijeniti Becka koji ima ozljedu koljena.

U NBA ligi izdvajamo pobjedu Milwaukee Bucksa protiv Wizardsa ovdje u Washingtonu, 105 – 102. Junak gostujuće ekipe bio je Maurice Williams s 35 poena što je njegov rekord karijere. Williams je, također, bio precizan i kad je bilo najpotrebnije, na samom isteku vremena kad je kod izjednačenog rezultata 102-102 pogodio tricu. Toni Kukoč je za 25 minuta igre postigao četiri poena.