U međusobnom ogledu njihovih klubova, Kukoč i Giriček jednakog učinka

Susret između Utah Jazza i gostujućih Milwaukee Bucksa završio je slavljem domaćih Jazzera i rezultatom 94-89. Pred nešto manje od devetnaest tisuća gledatelja ekipu Utaha predvodio je Raja Bell s 23 koša. Zanimljivo je spomenuti da je u svakoj ekipi igrao i po jedan hrvatski košarkaš te da su obojica postigli isti broj koševa kao i isti broj asistencija. Za Utah je nastupio Gordan Giriček, koji je za 22 minute ubacio 13 koševa te ostvario četiri asistencije. U sastavu Bucksa, protivnik Giričeku bio je Toni Kukoč, koji je za svoj sastav također ubacio 13 koševa za 21 minutu koliko je proveo na parketu, te također četiri asistencije. Vodeći strijelac kod gostiju iz Milwaukeeja bio je Maurice Williams s 19 koševa.

U New Jerseyju, domaći Netsi izgubili su od gostujućih Minnesota Timberwolvesa sa 75-96. Vodeći strijelac večeri bio je Sam Cassell koji je skoro za svaku minutu provedenu na parketu ubacio jedan koš. Naime, on je za 22 minute igre ubacio 23 pogotka uz koje je imao četiri skoka i tri asistencije. Kod poraženih Netsa najbolji strijelac bio je Vince Carter sa 16 koševa.

U Orlandu, još jedan poraz domaćina. Orlando Magic je sa dva koša razlike izgubio od Phoenix Sunsa. Finalni rezultat 118-116 za Phoenix. S 27 koševa i čak 14 skokova ekipu Sunsa predvodio je Shawn Marion dok ga je s 26 pogodaka slijedio Joe Johnson. Kod domaćeg Orlanda najviše koševa ostvario je Grant Hill –26.

Nakon dva poraza domaćina, evo i jedne pobjede, ali prilično neočekivane: Charlotte Bobcats su s 94-92 porazili Miami Heat. Vodeći strijelac Bobcatsa, a ujedno i večeri bio je slovenski košarkaš Primož Brezec s 27 koševa - koji su ujedno i njegov osobni rekord sezone - te 11 skokova. Kod gostiju iz Miamija , najviše koševa je ubilježio Shaquille O’Neal – 26.