Linkovi

Ljubičić danas opet protiv Federera

Na turniru u Indian Wellsu, Ivan Ljubičić je pobijedio Tomasa Bedrycha u dva seta, 6-4 i 6-1. Time si je osigurao današnji meč protiv starog protivnika Rogera Federera. On je, pak, već znatno prije toga osigurao četvrto kolo pobijedivši Gillesa Mullera iz Luksemburga.

Australac Lleyton Hewitt porazio je Michela Llodru, dok je Carlos Moya eliminirao sunarodnjaka Davida Ferrera. Još je jedan Španjolac ispao: Feliciana Lopeza je pobijedio Fabrice Santoro. U dvoboju Argentinaca, Guillermo Canas je porazio Juana Ignacija Chelu.

Kod tenisačica, tri su Ruskinje ostale u daljnjoj konkurenciji. Elena Dementijeva je pobijedila Tatjanu Golovin, Svetlana Kuznjecova je porazila Riku Fujiwaru, A Marija Šarapova je eliminirala Fabiolu Zuluagu.

U NBA, Utah Jazz ponovno poražen, ovaj put u gostima u Clevelandu sa 73 prema 92. Gordan Giriček je igrao 128 minuta i ubacio 6 pogodaka, uz 2 skoka i dvije asistencije. Spomenimo i poraz Los Angeles Lakersa u Filadelfiji od ruku 76-ersa.