Linkovi

Webber se vratio i postigao 26 poena uz 12 skokova - 2004-03-03

Nakon 59 propuštenih utakmica u dosadašnjem dijelu NBA sezone - što zbog povrede koljena, što zbog suspenzije, na teren se vratio Chris Webber, jedan od najboljih igrča Sacramento Kingsa, postigao 26 poena uz 12 skokova, i tako dao poveliki doprinos pobjedi Kingsa nad Los Angeles Clippersima od 113:106.

Pobjednik susreta između Atlanta Hawksa i Los Angeles Lakersa riješen je u 12 sekundu prije kraja regularnog dijela utakmice. Jason Terry je iz slobodnih bacanja oba puta pogodio koš i tako su Hawksi, što je poveliko iznenađenje, uspjeli pobijediti Lakerse sa 94:93.

U statističke zanimljivosti NBA lige od sinoć do neke nove prilike ostaće zapisan podatak i o najmanje postignutih koševa u jednoj četvrtini - svega 19 u oba koša. Takva neefikasnost u posljednoj četvrtini djelo je ruku košarkaša Toronto Raptorsa i Miami Hitsa. Kraj utakmice donio je radost gostima iz Kanade -Toronto Raptors - Miami Hits 89:96.

Dvadeset koševa - dakle koš više nego svi igrači Raptorsa i Hitsa u tom dijelu igre - postigao je u četvrtoj četvrtini Michael Finley i sa ukupno 35 najzaslužniji je za pobjedu njegovih Dallas Mavericksa na Seattle SuperSonicsima od 107:96.