Linkovi

Najveći poraz Spursa u ovoj sezoni - 2004-02-27

Aktuelni šampioni NBA lige, San Antonio Spurs su sinoć pretrpjeli najveći poraz u ovogodišnjoj sezoni, i uz to je Tim Duncan zbog povrede koljena morao ranije da napusti igru. Spurs su izgubili rezultatom, 91-115, i pored 22 poena i 17 skokova Tima Duncana u 25 minuta igre, prije povrede koljena u trećoj četvrtini. Mavericks su tako u ovoj sezoni tri puta pobjedili Spurs, a u sinoćnjem susretu igranom na domaćem terenu za Dallas su najviše poena postigli Michael Finley- 30, i Dirk Nowitzki 23 poena.

U drugom sinoćnjem susretu dvije ekipe Zapada, Sacramento Kings su sa dva poena razlike pobjedili Los Angeles Lakers, 103-101. Mike Bibby je u posljednjih 90 sekundi dva puta pogodio koš sa linije trica i Kingsima u Los Angelesu donio pobjedu. Bibby je sinoć imao 31 poen, ali je najuspješniji u ekipi Kingsa bio Pedja Stojaković sa 37 poena i 9 skokova.

U trećoj, sinoć odigranoj utakmici, Washington Wizards su pobjedili Chicago Bulls, 95-87.