Linkovi

Iverson nije imao problema sa O Nealom - 2004-02-06

U susretu Philadelphia 76ersa i Los Angeles Lakersa Allen Iverson je bio nezaustavljiv. Postigao je 39 koševa i uz dobru igru ostalih iz tima 76ersi su vrlo ubjedljivo, sa visokih 23 koša razlike, pobijedili Lakerse sa 96:73.

O blijedoj igri tima iz Los Angelesa govori i slijedeći podatak - u prvoj četvrtini meča za 12 minuta igre postigli su tek 10 koševa. Uz ostale suigrače, ni Shaquille O Neal nije imao svoje veče. Postigao je samo 17 poena, a od 15 slobodnih bacanja promašio 12. Gary Payton, jedan od ključnih igrača Los Angeles Lakersa isključen je iz igre u prvoj četvrtini zbog rasprava sa zvaničnicima meča. Vjerojatno će za Lakerse mnogo toga biti povoljnije kada se u tim vrati Kobe Bryant, već duže odsutan zbog povrede prsta. On će, kako se očekuje, zaigrati u meču protiv Orlando Magica. U drugoj, sinoć odigranoj utakmici, San Antonio Spursi su bili bolji od Seatle SuperSonicsa - rezultat 96:90. Tim Duncan, proglašen za najkorisnijeg igrača prošle NBA sezone, postigao je za Spurse 23 poena i imao 14 skokova. Gosti iz San Antonia pobijedili su SuperSonicse peti puta zaredom, odnosno četvrti put upravo na domaćem terenu u Seattleu.