Linkovi

Vratio se Bryant, pobjeda Lakersa (25/1/04) - 2004-01-25

Washington Wizardsi priredili su iznenađenje svladavši Indiana Pacerse 107 – 96. U redovima pobjednika istaknuli su se Kwame Brown i Steve Blake. Brown je postigao 25 koševa što predstavlja rekord njegove karijere dok je Blake ubilježio 18 poena, njegov osobni ovosezonski rekord. Los Angeles Lakersi desetkovani su ozljedama no što za tu ekipu znači povratak u sastav samo jednog od ozljeđenih zvijezda pokazala je sinoćnja utakmica protiv Utah Jazza. Kobe Bryant vratio se na parket, za 31 minutu postigao 20 poena i doveo svoj klub do pobjede, 93 – 86.

Miami Heat zabilježio je još jednu pobjedu, ovaj put protiv New York Knicksa. Eddie Jones je postigao 26 koševa što je, uz dobru igru Briana Granta, dalo krila Miamiu u posljednjoj četvrtini i, naposljetku, pobjedu od 85 – 77. Pucači New Yorka potpuno su zakazali, Alan Houston postigao je 11, a Stephon Marbury svega četiri uz katastrofalan postotak šuta. Golden State Warriorsi bili su impresivni na gostovanju u Portlandu gdje su svladali Blazerse, 105 – 87.

Cleveland Cavaliersi nastavili su, pak, svoju dominaciju na Philadelphia 76ersima u ovoj sezoni. Pobjeda Cavaliersa od 95 – 87 treća je ove sezone nad Philadephijom. Eric Williams postigao je 20 koševa za pobjedničku ekipu u kojoj, treću utakmicu, nije bilo LeBrona Jamesa. Dodajmo ovome da su New Orleans Hornetsi bili bolji od San Antonio Spursa, 98 – 96.