SAD: Šampanjac.... da ili ne!?
Vaš browser ne podržava HTML5
"Neću zbog ekonomski uspješnog tromjesječja otvarati šampanjac. Pokazatelji ohrabruju, ali sve sadašnje dobre elemente ekonomskog rasta trebamo uvezati dugotrajno."