Linkovi

NBA: Knicksi svladali Jazz 98:90

Sinoć u New Yorku domaći Knicksi svladali su Utah Jazz s 98-90, i time prekinuli niz od sedam uzastopnih poraza. Jamal Craford je za Knickse postigao 28 koševa a Stephon Marbury 22. Među Jazzerima najbolji je strijelac bio Gordan Giriček s 19, uz pet skokova i tri dodavanja.

U Miamiu New Jersey Netsi slavili su protiv domaćeg Heata rezultatom 95-88. U ovoj petoj pobjedi Netsa za redom, Vince Carter je po drugi put u karijeri postigao 51 koš, uz osam skokova i četiri dodavanja. Heat je prije poluvremena vodio 40-25,ali u završnici nisu imali rješenje za zaustavljanje Cartera osim prekršajima, no od 24 slobodnih bacanja Carter je iskoristio 23. U redovima Heata Shaquille O' Neal postigao je 24 koša uz 14 skokova, a Dwayne Wade je imao 17 ubačaja. Zoran Planinić kod Knicksa nije ulazio u igru.

Nedaleko u Orlandu, Los Angeles Lakersi pobijedili su ekipu Magica s 104-88. Iako se puno veća pozornost u medijima pridaje današnjem susretu Heat – Lakers dakle obračunu Shaq – Kobe, Lakersi su se uspjeli koncentrirati na utakmicu protiv Magica, predvođeni Kobe Bryantom koji je ubacio 21 koš uz 9 dodavanja i samo jednom izgubljenom loptom. Kod Magica Steve Francis postigao je 28 koševa uz devet dodavanja i pet skokova, a zapaženu je ulogu odigrao i Mario Kasun, koji je na parketu proveo 16 minuta, postigavši 10 koševa i to bez promašaja, uz pet skokova.