Linkovi

Ljubičiću i treće finale protiv Federera (27/2/05) - 2005-02-27

Ivan Ljubičić je zabilježio 20.-tu pobjedu ove godine i četvrto finale u osam tjedana. Ovoga puta, u Dubaiju, a poraženi protivnik u polufinalu bio je Tommy Robredo. Jedini problem je da se – po treći puta, nakon Dohe i, prošli tjedan, Rotterdama – ponovno u finalu ogleda protiv Rogera Federera. Švicarac je u, polufinalu sa 6-3, 6-1 smlavio Andrea Agassija u samo 51 minutu meča.

U NBA, noćas, Miami Heat je pobijedio Orlando sa 101 prema 98 unatoč ozljede Shaquillea O'Neala. Sam O'Neal se, kako je rečeno, oporavljai vjerojatno će biti na parketu već sredinom slijedećeg tjedna. Njujorški Knicksi su otpratili Indiana Pacerse s uvjerljivom pobjedom, 90 prema 79. Tijekom više od pet minuta druge četvrtine utakmice, Pacersi nisu uspjeli postići niti jedan pogodak.

Evo i ostalih rezultata: Chicago Bulls su pobijedili Charlotte Bobcats sa 94 prema 90, Sacramento Kings su pobijedili Philadelphia 76-erse u kojima su po prvi puta zajedno zaigrali Allan Iverson i novopridošli Chris Webber. Rezultat: Iverson je bio najbolji strijelac s 27 ubačaja, te dao najviše asistencija – 14, dok je Webber imao najviše skokova – 11.

Memphis Grizzlies su pobijedili San Antonio Spurs sa 84 prema 82, dok su Phoenix Suns pobijedili na gostovanju kod Dallas Mavericksa sa samo jednim košem prednosti: 124 prema 123.