Netsi premoćno zaustavili Pistonse (6/2/05) - 2005-02-06

NBA liga. Detroit Pistonsi se mogu pohvaliti drugom najboljom obranom u ligi, ali sinoć nisu uspjeli zaustaviti New Jersey Netse. Netsi su, zahvaljujući razgiranoj kombinaciji Vincea Cartera i Jasona Kidda, svladali goste s uvjerljivih 107-85. Na strani pobjednika, Zoran Planinić igrao je četiri minute, u kojih je dao šest koševa, uz jedan skok. Washingtonski Wizardsi svladali su na domaćem terenu Milwaukee Buckse sa 112-94 i time prekinuli Bucksima niz od četiri pobjede. Domaća publika oduševljeno je pratila odličnu igru nove washingtonske zvijezde Gilberta Arenasa, koji je za Wizardse dao 31 koš, uz devet asistencija i šest skokova. Na strani Bucksa, Toni Kukoč je bio prilično zaposlen – šest koševa, osam skokova i šest asistencija u 28 minuta igre. U Atlanti – Hawksi su izgubili od Indiana Pacersa sa 84-79. To im je bio 37-i poraz u 46 utakmica koliko su odigrali ove sezone.

Tenis. Na dvoranskom turniru u Milanu, Ivan Ljubičić je u polufinalu izgubio od četvrtog nositelja, Čeha Radeka Stepaneka sa 6-4, 6-2. U drugom polufinalnom susretu, peti nositelj, Šveđanin Robin Soderling pobijeido je osmog nositelja, Bjelorusa Maksa Mirnjija sa 6-7, 6-3, 6-4. ..A hrvatska rukometna reprezentacija danas nastupa u finalu svjetskog prvenstva, u kojem će igrati protiv Španjolske. U polufinalu, hrvatski su rukometaši porazili Francuze.