Linkovi

Ljubičić u polufinalu turnira u Milanu (5/2/05) - 2005-02-05

Ivan Ljubičić plasirao se u polufinale dvoranskog turnira u Milanu pobjedom na Slovakom Karolom Beckom sa 6-7, 6-0 i 6-2. U sljedećem susretu čeka ga Bjelorus Maks Mirnji, koji je u četvrtfinalu u dva seta pobijedio Nijemca Thomasa Behrenda. U drugom polufinalnom susretu igrat će Čeh Radek Stepanek i Šveđanimn Robin Soderling.

NBA liga. Toronto Raptorsi su s dosta muke svladali gostujuće Washington Wizardse sa 103-100. Wizardsi su bili oslabljeni ranim izlaskom Gilberta Arenasa, koji je u trećoj četvrtini utakmice zaradio i drugu tehničku i – odlazak na klupu. Njegov odlazak dao je priliku Jalenu Roseu da se iskaže – dao je 12 od svojih 26 koševa u posljednjoj četvrtini susreta.

Atlanta Hawksi izgubili su u Philadelphiji sa 85-102. Sixersi su igrali bez trenera Jima O'Briana, koji je propustio utakmicu zbog gripe, ali su pokazali da su i bez njega sposobni za pobjedu. Indiana Pacersi su samo jednim bodom razlike 95-94 svladali u gostima Dallas Maverickse. Manje tijesna utakmica igrala se u Bostonu, gdje su Celticsi svladali Orlando Magic sa 112-100.