Dramatična pobjeda Jazza nad Bobcatsima (17/11/04) - 2004-11-17

Iz sinoćnjeg kola NBA, izdvajamo utakmicu između Utah Jazza i novog kluba u ligi, Bobcats iz Charlottea. Pobjednici su Jazzeri, ali ne lako. Konačni rezultat od 107 prema 105 ne pokazuje u pravoj mjeri dramu posljednjih 36 sekundi igre u kojima je Raja Bell postigao 7 uzastopnih pogodaka i doveo Jazz do pobjede nakon što su zaostajali za 22 koša za Bobcatsima. Gordan Giriček je proveo na parketu 19 minuta, postigao 11 koševa, uz 1 skok i dvije asistencije.

Marat Safin nastavlja svoju seriju uspjeha: u prvom kolu ovosezonskog finalnog turnira najboljih igrača na Masters turnirima, u Houstonu, pobijedio je Argentinca Guillerma Coriju s glatkih 6-1, 6-4. Prvi set je trajao samo 19 minuta!

Prije njega, Australac Lleyton Hewitt je uspio pobijediti i kišu i Španjolca Carlosa Moyu. Hewitt je vodio u prvom setu kada je meč prekinut zbog kiše. Slijedeći dan, Moya je dobio prvi set, ali je Hewitt na koncu odnio pobjedu u tri seta.