Linkovi

New Jersey Netsi pobijedili Jordanove Wizardse  (30/1/03) - 2003-01-30

U posljednjem kolu NBA lige odigrano je deset utakmica. Susret Atlanta Hawksa i Philadelphia 76ersa završio je pobjedom Atlante s 97-83. Za pobjednike najviše koševa ostvario je Glenn Robinson – 33, uz 8 skokova i 3 asistencije. Kod poraženih 76ersa Allen Iverson postigao je 37 pogodaka.

U Orlandu, igrači Orlando Magica ugostili su Cleveland Cavalierse i zabilježili pobjedu s 113-108. Najbolji strijelac lige, Tracy McGrady ostvario je 31 koš za Orlando, uz 12 skokova i 6 asistencija.

Washington Wizardsi, sastav u kojem igra i slavni veteran Michael Jordan izgubio je u gostima od New Jersey Netsa rezultatom 78-86. Michael Jordan je za 37 minuta igre ubacio samo osam koševa, uz 5 skokova i 5 asistencija. Najbolji strijelac Wizardsa bio je Jerry Stackhouse s 27 koševa. Kod pobjednika najbolji je bio Richard Jefferson s 24 koša. Utakmica New York Knicksa i Miami Heata završila je pobjedom Miamia s 82-80.

Susret L.A. Lakersa i Phoenix Sunsa završio je pobjedom Lakersa s 99-90. Kobe Bryant ubacio je ni više ni manje 40 koševa, od kojih je 14 ostvario u posljednjoj četvrtini. Slijedio ga je O’ Neal s 25 koševa, 12 skokova i 6 asistencija.

Evo i ostalih rezultata: San Antonio Spurs – Indiana Pacers 106-97, Toronto Raptors – New Orleans Hornets 83-104, Dallas Mavericks – Houston Rockets 104-81, Portland Trail Blazers – Utah Jazz 71-95.