NBA: Utah bolji od New Jerseya

Iz NBA –a - profesionalne američke košarkaške lige : Utah Jazz svladao je New Yersey Netse rezultatom 89-78. Andrej Kirilenko bio je najbolji strijelac kod Jazza, s 21 košem, kojima je pridodao 13 skokova i četiri dodavanja. Memhmet Okur je imao skoro indentičan učinak: 18 koševa, 13 skokova i tri dodavanja. Gordan Giriček je za 19 minuta provedenih na terenu postigao 14 koševa.

Kod Netsa Najbolji je strijelac bio Richard Jefferson s 32 koša, dok je Jason Kidd postigao 17, uz 12 skokova i 10 dodavanja. Zoran Planinić je na parketu proveo devet minuta s učinkom od 2 poena i jednim skokom.

Houston Rocketsi su u gostima svladali Milwaukee Buckse rezultatom 97-80. U zadnjoj četvrtini je dotada ravnopravnu utakmicu u svoje ruke preuzeo branič Rocketsa Tracy McGrady, postigavši 14 poena za redom, 41 ukupno.

Kod Bucksa najbolji je strijelac bio Michael Redd s 21 košem dok je Toni Kukoč na parketu prove samo pet minuta. U Atlanti, domaći su Hawksi pobijedili Indiana Pacerse rezultatom 104-94. Joe Johnson je za Hawkse postigao 28 koševa uz četiri skoka i šest dodavanja. U redovima Indiane Jeremaine O'Neal ubacio je 24 koša uz osam skokova i tri dodavanja.